Hotel Kmicic – idealne miejsce na konferencje lub szkolenie firmowe

0
1426

SSUCv3H4sIAAAAAAAEAH1RPW8CMQzdkfgPp8ynlivXSjAyMHdHHUziIotcgvJBhdD99yaXC3iouvm9Zz/nOfflomnEETxJsW3uGSVMWkcfHASyJtGrduZRUbCOQGcyc+OkCB8gRI8+W8yUhICn1FvIeb7uORTcVGES00SSxCfai0bRMsXHY1b2MJDOhlUa2398dtGTQe9f92TAyD8dn06l+KpB4YRG3qY4LKZDjVBizglEv6m+YvP2KLuPjtWcX08ryx5x/gnoBn61Kym07GAXR+nl26bvX/i9ISribVcrQWefNWuS6QvtwM2sUe9PnBiF33XD6nEeYc8JdwWW+MvF+AtzcSCDKQIAAA==
Poznaj ofertę polecanej przez nas firmy. Kliknij tutaj: https://eurotronic.net.pl/program-do-zarzadzania-gospodarka-remontowa/. Na prawdę warto.

Konferencje i szkolenia, to niepowtarzalna szansa rozwoju zarówno dla Twoich pracowników, jak i dla całej firmy, gdyż zdobytą wiedzę i umiejętności będą wykorzystywać w pracy. Organizacja takich spotkań powinna mieć miejsce w odpowiednich warunkach. Pracownicy doceniają nawet takie elementy jak klimatyzowane sale, możliwość zamówienia napojów, wygodne krzesła czy opcja noclegu. Warto zwrócić uwagę na dodatkowy aspekt szkoleń wyjazdowych, jakim jest integracja pracowników. W związku z tym jeśli planujemy zorganizowanie szkolenia , wskazane jest skrupulatne dobranie odpowiedniej lokalizacji, w jakiej będzie miało ono miejsce.

Hotel Kmicic – lokalizacja polecana przez pracodawców i pracowników

Jeśli zależy nam na zadowoleniu własnym, jak i pracowników, to warto na miejsce organizacji konferencji lub szkolenia wybrać Hotel Kmicic Belwedere & SPA. Znajduje się on w wyjątkowo dogodnej lokalizacji, dzięki czemu każdemu będzie łatwo się do niego dostać. Zaledwie 30 kilometrów dzieli go od Częstochowy oraz Portu Lotniczego Pyrzowice. Oprócz tego znajduje się w odległości 70 kilometrów od Katowic, 100 od Krakowa oraz Kielc, czy 180 od Wrocławia oraz Opola, od Warszawy dzieli go natomiast 250 kilometrów. Są to odległości, które z łatwością pokonamy samochodem, a podróż nie powinna być nadmiernie uciążliwa.

Dlaczego Hotel Kmicic?

Hotel Kmicic położony jest w malowniczym otoczeniu regionu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Dzięki temu jest to miejsce, które przez każdego odwiedzającego określane jest jako oaza spokoju i wytchnienia. W takich warunkach i okolicznościach przyrody zdecydowanie wyjątkowo łatwo jest zgłębiać nowe umiejętności i pogłębiać już posiadaną wiedzę. Nasi pracownicy mają tu więc również możliwość wypoczynku, dzięki czemu wiemy, że po kilku dniach wrócą do pracy pełni sił i nowych ciekawych pomysłów.

Dodatkowym atutem jest fakt, że goście hotelowi, w Hotelu Kmicic mają możliwość korzystania ze strefy Wellness & SPA. Rozmaite zabiegi i relaks oddany  w ręce profesjonalistów sprawią, że wrócą wszelkie siły, a każdy poczuje się lepiej. Odwiedziny w naszym SPA są w stanie zmyć stres dnia codziennego i zdecydowanie dodać nam energii  do działania.

Dodatkowe atuty

Hotel Kmicic jest idealny do organizacji szkoleń i konferencji z uwagi na swoją wyjątkową lokalizację i nie chodzi tu o łatwość dojazdu, a o otoczenie przyrody i to jak została ona w różnych miejscach wykorzystana. Okolica obfituje w rozmaite atrakcje, z których z pewnością warto skorzystać, np. organizując pracownikom czas na integrację i wspólne korzystanie z ciekawostek jakie oferuje region. Może to być zarówno aktywna forma wypoczynku, jak i np. zwiedzanie okolicznych zamków i warowni, wchodzących w skład Szlaków Orlich Gniazd.

Goście hotelu mają możliwość skorzystania z oferowanych przez placówkę form aktywnego wypoczynku, a pośród nich np. TEAM BUILDING czy OUTDOOR. Jest to miejsce, wszechstronnie przygotowane zarówno do zapewnienia swoim gościom różnorodnych form rekreacji, ale również do organizacji rozmaitych szkoleń, konferencji czy tez warsztatów. Dla każdego z planowanych wydarzeń zapewnia profesjonalną i w pełni indywidualną oprawę, dostosowaną do oczekiwań swoich klientów.

Konferencje i szkolenia dla firm – https://www.hotel-kmicic.pl/konferencje

ŹRÓDŁOHotel Kmicic
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak wybrać dobry serwis komputerowy w Warszawie?
Następny artykułWpływ pływania na nasze dzieci
WarszawaBiz.pl, to Biznesowy Portal Informacyjny. Za pomocą naszego serwisu szybko i skutecznie wypromujesz swoją firmę, usługi, produkty lub opublikujesz komunikaty PR. Zacznij promować swój biznes już dziś. Więcej informacji na BizPress.pl