Szukasz pracowników? Rozwiązaniem jest kadra z Ukrainy i ze Wschodu

0
1677

Poznaj ofertę polecanej przez nas firmy. Kliknij tutaj: https://oslonyokienne.com.pl/. Na prawdę warto.

Wykwalifikowani, rzetelni pracownicy na linię produkcyjną to dziś marzenie większości przedsiębiorców. Szczególnie dotyczy to branży produkcyjnej (automotive), spożywczej i budowlanej. Odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku stali się pracownicy z Ukrainy i innych krajów wschodnich.

Pracownicy z Ukrainy – wsparcie dla branży produkcyjnej

W biznesie liczy się rzetelność, terminowość i stały rozwój. Tylko w ten sposób możemy dziś budować przewagę konkurencyjną. Nie jest to łatwe, gdy negocjując nowy kontrakt, wiesz już, że będzie problem z zapewnieniem do niego odpowiednich pracowników. Rozwiązaniem w takich przypadkach jest oferta firmy, specjalizującej z w outsourcingu pracowniczym.

Profesjonalna obsługa obejmuje nie tylko dostarczenie na czas kadry o wymaganych kwalifikacjach i umiejętnościach. Równie ważne jest to, że firma outsourcingowa zadba o kompleksową obsługę pracowników: od rekrutacji, legalizacji pobytu pracowników zza granicy po zatrudnienie, badania lekarskie, szkolenia BHP i co miesięczne rozliczenia.

Zatrudnianie pracowników z Ukrainy – wesprą Cię profesjonaliści

Co zyskujesz jako przedsiębiorca? Przede wszystkim spokój i czas oraz pewność, że możesz negocjować kolejne kontrakty. Firma ThreeZones, która wspiera przedsiębiorców na polskich rynku, zapewniając kadrę ze Wschodu przeprowadziła ostatnio badania wśród swoich klientów. Jak się okazuje aż 86% klientów po rozpoczęciu współpracy w zakresie outsourcingu mogła realizować więcej zleceń i podnieść poziom produkcji.

Więcej szczegółów o współpracy z firmą outsourcingową i o tym, jak najkorzystniej zatrudnić pracowników z Ukrainy znajdujes się na stronie: Threezones.pl