Shena – Nasza Historia

0
1317

Poznaj ofertę polecanej przez nas firmy. Kliknij tutaj: https://oslonyokienne.com.pl/serwis-okien-wroclaw/. Na prawdę warto.

Nasza Marka Shena powstała sześć lat temu.  Wszystko zaczęło się z pasji do biżuterii. Na rynku biżuteryjnym jest całe mnóstwo biżuterii złotej, srebrnej oraz tej z tworzyw sztucznych. Niestety wiele osób (w tym również my) boryka się z problemami alergicznymi, które uniemożliwiają noszenie biżuterii z dowolnych materiałów bez przykrych konsekwencji.

Stąd właśnie pomysł na stworzenie naszej własnej marki biżuteryjnej Shena, https://shena.pl/ która sprosta oczekiwaniom wszystkich osób zmagających się alergiami które nie chcą rezygnować z tego dodatku w swoich stylizacjach.

Zapewniamy szeroki wybór produktów, wysoką jakość, bezpieczeństwo oraz przystępne ceny. Wierzymy, że asortymencie naszego sklepu, każdy miłośnik biżuterii odnajdzie dla siebie bądź kogoś bliskiego coś wyjątkowego, czym sprawi sobie bądź komuś  drobną przyjemność -bo przecież małe rzeczy cieszą najbardziej.

  • Bransoletki ze stali chirurgicznej
  • Kolczyki ze stali chirurgicznej
  • Naszyjniki ze stali chirurgicznej
  • Celebrytki ze stali chirurgicznej

W naszej ofercie znajduje się biżuteria wykonana z najwyższej jakości stali chirurgicznej. Polecamy zapoznać się z naszym asortymentem.

Praktyka ozdabiania ciała biżuterią jest Nam znana od zarania dziejów, o czym świadczą liczące około 100 000 lat znaleziska fragmentów przedziurawionych muszli. Niegdyś biżuteria stanowiła swoisty atrybut władzy, oznaczała prestiż oraz zamożność prezentowanej osoby. W obecnych czasach uznawana jest jako emblemat kobiecości, dodający elegancji, wdzięku, nierzadko pewności siebie. Choć biżuteria kojarzona jest głównie z płcią piękną, coraz częściej sięgają po nią także mężczyźni, chcący w ten sposób podkreślić swój styl, a tym samym wyrazić swoją osobowość.

Historia biżuterii ze stali szlachetnej

W zamierzchłych czasach, do produkcji biżuterii wykorzystywano ogólnodostępne surowce, takie jak kawałki drewna, kamyki, muszle. Z biegiem czasu zaczęto używać także pozostałości po upolowanych zwierzętach – ich skóry i kości. Przygotowane wówczas ozdoby nie pełniły funkcji stricte dekoracyjnych, a religijne – stanowiły amulety oraz talizmany, mające na celu ochronę swojego właściciela.

Prawdziwy przełom w rozwoju branży jubilerskiej datuje się na okres po 3500 r. p.n.e., kiedy zaczęto tworzyć biżuterię z bardziej trwałych materiałów. Wraz z upływem wieków zwiększył się wachlarz możliwych do wykorzystania w branży jubilerskiej surowców, a także rozwinęły się bardziej precyzyjne techniki obróbki tych materiałów, sprzyjające osiągnięciu zadowalającego kształtu. Jednym z najczęściej wykorzystywanych, a tym samym najchętniej wybieranych surowców jest stal szlachetna, znajdująca zastosowanie w rozmaitych elementach biżuterii ze stali szlachetnej.

Zapraszamy do naszego sklepu shena.pl

ŹRÓDŁOshena.pl
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrzegląd i konserwacja kotłów gazowych
Następny artykułSkup aut za gotówkę – Ciechanów
WarszawaBiz.pl, to Biznesowy Portal Informacyjny. Za pomocą naszego serwisu szybko i skutecznie wypromujesz swoją firmę, usługi, produkty lub opublikujesz komunikaty PR. Zacznij promować swój biznes już dziś. Więcej informacji na BizPress.pl