Berezyńska 46 – nowa inwestycja na Saskiej Kępie gotowa w maju

0
1679

Poznaj ofertę polecanej przez nas firmy. Kliknij tutaj: https://ropeexpert.pl/. Na prawdę warto.

Saska Kępa to dzielnica Warszawy przykuwająca uwagę swoim niepowtarzalnym charakterem. Jest to jedno z niewielu miejsc, które niemal w 100% zachowało się w przedwojennym stylu.

Możemy zobaczyć tu modernistyczne wille z lat 20 i 30 XX wieku, piękne kamienice oraz mnóstwo zieleni, która na przełomie maja i czerwca sprawia, że dzielnica zamienia się w wielki kwitnący ogród.

Wizytówką Saskiej Kępy i miejscem najbardziej z nią kojarzonym  jest ulica Francuska. Do dyspozycji mamy tu liczne, ekskluzywne restauracje, klimatyczne kawiarenki i galerie, które budzą zainteresowanie mieszkańców oraz turystów.

Niewątpliwym atutem dzielnicy jest również Park Skaryszewski, który jest idealnym miejscem do wypoczynku, spacerów czy joggingu.

Jeśli chodzi o rynek nieruchomości w tej części Warszawy to potencjalni nabywcy muszą być uważni i cierpliwioferty sprzedaży nie pojawiają się tu zbyt często, a ceny za m2 wynoszą niekiedy 20 – 30 tys. zł.

Każda nowa inwestycja budzi wielkie zainteresowanie osób, chcących kupić tu mieszkanie lub dom. Obecnie w centrum uwagi jest Berezyńska 46przedsięwzięcie Dewelopera Leosepte sp. z o.o. Saska Kępa sp.k., spółka z grupy LHI, znanego w Warszawie m.in. z realizacji Nowego Domu Jabłkowskich oraz budynku Chmielna 25.

Berezyńska 46 to budynek znajdujący się w starej części dzielnicy, wśród przedwojennych willi. Inwestorowi udało się wkomponować obiekt w niepowtarzalne otoczenie oraz  jego kameralny i prestiżowy charakter.

Budynek jest biały, posiada duże okna z ażurowymi drewnianymi żaluzjami, co nadaje mu lekkości i elegancji. W trzech nadziemnych kondygnacjach znajduje się 7 luksusowych apartamentów o powierzchni od 57 do 120 m2.  Lokale są wysokie na 3 m.

Prestiżowy charakter inwestycji znajduje potwierdzenie w najdrobniejszych detalach. Przy wykończeniu wnętrz użyto  najlepszych jakościowo materiałów, m.in.: najwyższej jakości aluminiowych okien, drewnianych żaluzji zewnętrznych,  modrzewiu syberyjskiego na tarasach, parkietów  z egzotycznego drewna iroko, stylowego oświetlenia i ozdobnych tynków.

Miejscem przykuwającym uwagę jest przestronny, reprezentacyjny hol, zdobiony przez znanego warszawskiego artystę – Marcina Bogusławskiego. Stworzył on niesamowity fresk, zaprojektowany specjalnie dla Berezyńskiej 46.

Razem z nietuzinkową  architekturą pracowni Atelier 3 Girtler & Girtler sprawia, że budynek nabiera naprawdę wyjątkowego charakteru, stając się się on nową ikoną dzielnicy.

Udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców są niewątpliwie garaże. Choć dzisiaj wydaje się to oczywistością, w starych willach na Saskiej Kępie, ze względu na czas ich powstania, brakuje miejsc postojowych.

Nowa inwestycja posiada 12 dużych miejsc parkingowych w podziemnej hali. Dodatkowy atut to zjazd o niskim spadku. Komfort podnosi także częściowo przeszklona winda łącząca wszystkie kondygnacje – od hali garażowej po tarasy znajdujące się na dachu.

Przykładowe apartamenty  Berezyńskiej 46 to:

  • Lokal na parterze o powierzchni 120 m2 z dostępem  tarasu o powierzchni 44 m2 oraz prywatnego ogrodu o powierzchni ponad 190 m2.
  • Mamy tu do dyspozycji duży salon połączony z jadalnią i kuchnią o łącznej powierzchni 50 m2, 3 sypialnie – w tym jedna typu master z własną łazienką i garderobą.  Znajduje się tu również dodatkowa łazienka, przestronny hol oraz pomieszczenie serwisowe, zapewniające lokatorom komfort mieszkania.
  • 120 metrowy apartament na 2 piętrze budynku.  Do dyspozycji mieszkańców – salon połączony z kuchnią o łącznej powierzchni 42 m oraz tak jak w poprzednim przypadku –  3 sypialnie, dodatkowa łazienka z WC i pomieszczenie serwisowe.

Przyszli lokatorzy będą mogli korzystać również z dwóch tarasów: pierwszego o powierzchni 35 m2 z południowej strony oraz drugiego, znajdującego się na dachu budynku (tzw. roof deck) o powierzchni 75 m2 plus 16 m2 dachu zielonego z roślinnością i widokiem na Saską Kępę oraz Park Skaryszewski. Na  roof deck  prowadzą schody oraz  przeszklona winda.

Berezyńska 46 to długo wyczekiwana na Saskiej Kępie inwestycja, która ukazuje nowe oblicze polskiego modernizmu w Warszawie. Bardzo płynne połączenie tradycji z nowoczesnością, sprawia, że jest to miejsce o wyjątkowym charakterze, a obiekt idealnie komponuje się z otaczającą go architekturą.

Nowa inwestycja to idealny przykład na to, że Saska Kępa to nie „muzeum”, które można jedynie oglądać z nostalgią i zaciekawieniem, a miejsce tętniące życiem, rozwijające się i wygodne do mieszkania.

Dane kontaktowe:

INWESTOR
Leosepte sp. z o.o. Saska Kępa sp. k
ul. Chmielna 25, 00-021 Warszawa
tel.: +48 22 505 99 39
e-mail: info@berezynska46.pl
www: berezynska46.pl

ARCHITEKT
Atelier 3 Girtler & Girtler
Biuro Architektoniczne s.c.

WYKONAWCA
Lindner Polska sp. z o.o.