Nowoczesne oprawy natynkowe AQForm

0
1049

Poznaj ofertę polecanej przez nas firmy. Kliknij tutaj: https://bobogift.pl/kokony-niemowlece. Na prawdę warto.

Lampy natynkowe to świetna propozycja, jeśli poszukujemy funkcjonalnego oświetlenia, które będziemy mogli zamontować samodzielnie — nawet jeśli nigdy wcześniej tego nie robiliśmy. Dzięki uniwersalnemu, eleganckiemu i minimalistycznemu wyglądowi, oprawy AQForm świetnie wpasują się w każdy styl.

Oprawy AQForm — uniwersalna propozycja

Wybierając lampy natynkowe, nie można przejść obojętnie obok polskiej firmy AQForm – prawdziwego ulubieńca wielu ekspertów w branży. Dzięki stałym współpracom z projektantami marka dostarcza nam najmodniejsze oprawy i kinkiety, które idealnie pasują do najulubieńszych stylów Polaków — skandynawskiego, nowoczesnego, industrialnego, minimalistycznego, klasycznego i glamour.

Na szczególną uwagę zasługuje AQForm oprawa natynkowa Modern Glass Flared z kloszem rozszerzającym się ku dołowi. Dzięki jej niebanalnemu designowi będzie idealnie pasować do każdego pokoju w stylu nowoczesnym, klasycznym lub industrialnym.

Bliskim bratem poprzedniej propozycji jest kolekcja opraw AQForm Modern Glass Barrel, której klosz jest inspirowany wyglądem żarówki. Podobnie jak w przypadku poprzedniej gamy, modele idealnie sprawdzą się w nowoczesnych i industrialnych wnętrzach, w których brakuje oryginalnego dodatku.

Oprawy AQForm do minimalistycznego wnętrza

Minimalistyczne mieszkania uwielbiają geometryczne kształty! Dlatego do mieszkań w tym stylu szczególnie polecamy kolekcje opraw AQForm Rafter i Spot, które idealnie komponują się z nowoczesnymi, białymi wnętrzami —  pierwsza gama jest inspirowana ostrymi krawędziami prostopadłościanów, a druga — gładkim walcem.

Kolejną kolekcją opraw AQForm, która również powinna przypaść do gustu fanom prostych rozwiązań, jest SQUARES. Dzięki połączeniu kwadratowej obudowy i okrągłemu kloszowi każdy model jest oryginalnym dodatkiem do nowoczesnych, designerskich i minimalistycznych wnętrz.