Make-up przez Make-App, czyli piękno w jednym miejscu

0
1004

Poznaj ofertę polecanej przez nas firmy. Kliknij tutaj: https://euro-style.pl/en/. Na prawdę warto.

Żyjemy w czasach, w których szukamy różnego rodzaju rozwiązań ułatwiających życie, bez względu na to, czy mają dotyczyć one spraw codziennych, czy też pomóc w pracy. Dlatego niemal każdy z nas korzysta z różnych aplikacji na telefonie – jedni instalują książki kucharskie, inni narzędzia kontrolujące aktywność fizyczną, a jeszcze inni takie gadżety jak lusterko czy waga…
Można zastanawiać się nad sensem istnienia niektórych aplikacji, lecz dziś chcemy przedstawić Wam jedną z tych bardziej innowacyjnych, która bez wątpienia może ułatwić życie każdemu zabieganemu właścicielowi biznesu z branży beauty.

Mowa o Make-App BIZNES. Z jednej strony jest to serwis umożliwiający klientom dostęp do bazy salonów kosmetycznych w całej Polsce, z drugiej zaś – ogromna machina ułatwiająca pracę firmom dbającym o piękno i dobre samopoczucie swoich klientów. Za pośrednictwem tego nowoczesnego narzędzia użytkownicy mogą rezerwować wizytę w pożądanym przez siebie miejscu i terminie. Natomiast firmy, wykwalifikowani fachowcy i freelancerzy – prezentować profil swojej działalności, ofertę oraz skutecznie pozyskiwać nowych klientów, a do tego zarządzać swoim biznesem. W ramach aplikacji dostępna jest też baza treści i praktycznych porad w temacie wizażu oraz pielęgnacji skóry, włosów i paznokci. Wszystko w jednym miejscu – wygodne!

Biznes w smartfonie?

Branża beauty to naprawdę ciężki kawałek chleba. Wciąż rosnąca na rynku konkurencja, dzwoniący telefon, który nie pozwala skupić się na kliencie, bałagan w grafiku pracowników i błędy w zapisach – to tylko nieliczne problemy, z którymi boryka się niemal każdy salon.

Jeśli jesteś osobą, która posiada taki biznes, doskonale wiesz, o czym mowa. Robisz wiele, aby podnieść jakość usług, jednak cały czas masz problem z dotarciem do nowych, potencjalnych klientów. Wielokrotne rozmowy z pracownikami dotyczące ustalania zmian w grafiku niewiele dają, a przeanalizowanie wykonanych przez pracowników usług pokazuje, że stan faktyczny finansów odbiega od tego, jak być powinno.

Lecz poza trudną strukturą funkcjonowania salonu pojawia się jeszcze jedno wyzwanie, a mianowicie – trudny klient. Klient nowoczesny, do którego nie docierają tradycyjne formy reklamy. Klient cierpiący na ciągły brak czasu, klient wymagający.

Jak więc dotrzeć do takiej grupy odbiorców? Na jakich formach reklamy się skupić? Jak zapobiegać powtarzającej się nieustannie historii panującego chaosu? Jak wyróżnić swój salon na rynku? Co zrobić by klient czuł się dopieszczony? Odpowiedź jest prosta – wypróbuj Make-app Biznes, serwis przeznaczony do zarządzania salonami branży beauty.

Co oferuje partnerom biznesowym takim jak Ty? Rezerwacje wizyt i usług – online. Dzięki funkcji „TERAZ” – użytkownicy sami mogą zapisać się w Twoim grafiku nawet w dniu wykonania usługi, a Ty nie musisz poświęcać czasu na odbieranie telefonów i odrywanie się od obsługiwanego klienta. Przejrzysty i prosty w obsłudze terminarz zapisów to wielkie ułatwienie i porządek, którego wcześniej brakowało, a wygodny dostęp do bazy klientów z zachowaniem historii ich zapisów oraz systemem dodawania notatek pozwoli Ci na stworzenie nowej bazy klientów wraz ze spersonalizowaną komunikacją, dzięki czemu klient zawsze będzie czuł, że jest dla Ciebie ważny. System automatycznie przypomni również klientowi o wizycie – w formie e-mail lub sms. Ty zaś, dodatkowo, masz możliwość informowania swoich odbiorców o promocjach i nowościach w prosty i nienachalny sposób.

Co zyskujesz dzięki Make-App Biznes?

Przede wszystkim czas i spokój! A także porządek w grafiku pracowników oraz w zapisach, łatwość w dokonywaniu rezerwacji w kalendarzu, przypomnienia o wizycie 24h wcześniej. Utworzona zostanie również baza danych klientów, przez co łatwo odnajdziesz dane kontaktowe, sprawdzisz historię klienta, a nawet to, jakie kosmetyki zostały użyte podczas zabiegu. Łatwiej jest również uzyskać kontrolę administracyjną widząc historię pracowników oraz zabiegów jakie wykonali. Ponadto salon reklamowany jest w sieci, znajduje się w spisie salonów i freelancerów z branży w danym mieście czy okolicy. Dzięki temu masz możliwość pozyskania nowych klientów, nawet tych najbardziej wymagających, cierpiących na ciągły brak czasu, nowoczesnych i zabieganych, szukających technologicznych rozwiązań na miarę XXI wieku.

Nowoczesne nie znaczy drogie

Make-App Biznes to naprawdę najlepsza oferta na rynku. Rejestracja kosztuje jedynie 49 zł netto miesięcznie w przypadku podpisania umowy na rok. Każdy, kto się waha, może skorzystać z miesiąca testowego gratis, bez żadnego zobowiązania. Serwis nie posiada limitu pracowników, a wszystkie jego funkcje i aktualizacje są w cenie abonamentu. Czym szybciej uzupełnione zostaną dane salonu, tym szybciej będzie on widoczny w serwisie, co oznacza szybsze dotarcie do nowych klientów.

Czas to więcej niż pieniądz!

Make-App Biznes to praktyczne rozwiązanie dla salonów fryzjerskich, kosmetycznych, zajmujących się medycyną estetyczną, jak również salonów masażu i SPA. To narzędzie dla Ciebie, jeśli cenisz sobie wygodę, czas i pieniądze oraz jeśli chcesz efektywnie zarządzać swoją firmą w łatwy i intuicyjny sposób. Dzięki temu narzędziu nienachalnie możesz pozyskiwać i utrzymywać nowych klientów oraz masz kontrolę nad salonem w dowolnym miejscu – wystarczy wyciągnąć telefon z kieszeni bądź zalogować się przez stronę www.

Zadbaj o Zdrowie i Urodę http://make-app.pl/

Wybieraj spośród 211 370 zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich.”