Hotel na konferencję i szkolenia

0
1747

Hotel Kmicic Sala Konferencyjna
Hotel Kmicic Sala Konferencyjna
Poznaj ofertę polecanej przez nas firmy. Kliknij tutaj: https://sklep-mysliwski.eu/. Na prawdę warto.

Konferencje i szkolenia, to niepowtarzalna szansa rozwoju zarówno dla Twoich pracowników, jak i dla całej firmy, gdyż zdobytą wiedzę i umiejętności będą wykorzystywać w pracy. Organizacja takich spotkań powinna mieć miejsce w odpowiednich warunkach. Pracownicy doceniają nawet takie elementy jak klimatyzowane sale, możliwość zamówienia napojów, wygodne krzesła czy opcja noclegu. Warto zwrócić uwagę na dodatkowy aspekt szkoleń wyjazdowych, jakim jest integracja pracowników. W związku z tym jeśli planujemy zorganizowanie szkolenia , wskazane jest skrupulatne dobranie odpowiedniej lokalizacji, w jakiej będzie miało ono miejsce.

Lokalizacja polecana przez pracodawców i pracowników

Jeśli zależy nam na zadowoleniu własnym, jak i pracowników, to warto na miejsce organizacji konferencji lub szkolenia wybrać Hotel Kmicic Belwedere & SPA. Znajduje się on w wyjątkowo dogodnej lokalizacji, dzięki czemu każdemu będzie łatwo się do niego dostać. Zaledwie 30 kilometrów dzieli go od Częstochowy oraz Portu Lotniczego Pyrzowice. Oprócz tego znajduje się w odległości 70 kilometrów od Katowic, 100 od Krakowa oraz Kielc, czy 180 od Wrocławia oraz Opola, od Warszawy dzieli go natomiast 250 kilometrów. Są to odległości, które z łatwością pokonamy samochodem, a podróż nie powinna być nadmiernie uciążliwa.

Dlaczego Hotel Kmicic?

Hotel na konferencje Hotel na konferencje

Hotel Kmicic położony jest w malowniczym otoczeniu regionu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Dzięki temu jest to miejsce, które przez każdego odwiedzającego określane jest jako oaza spokoju i wytchnienia. W takich warunkach i okolicznościach przyrody zdecydowanie wyjątkowo łatwo jest zgłębiać nowe umiejętności i pogłębiać już posiadaną wiedzę. Nasi pracownicy mają tu więc również możliwość wypoczynku, dzięki czemu wiemy, że po kilku dniach wrócą do pracy pełni sił i nowych ciekawych pomysłów.

Dodatkowym atutem jest fakt, że goście hotelowi, w Hotelu Kmicic mają możliwość korzystania ze strefy Wellness & SPA. Rozmaite zabiegi i relaks oddany  w ręce profesjonalistów sprawią, że wrócą wszelkie siły, a każdy poczuje się lepiej. Odwiedziny w naszym SPA są w stanie zmyć stres dnia codziennego i zdecydowanie dodać nam energii  do działania.

Dodatkowe atuty

Hotel Kmicic jest idealny do organizacji szkoleń i konferencji z uwagi na swoją wyjątkową lokalizację i nie chodzi tu o łatwość dojazdu, a o otoczenie przyrody i to jak została ona w różnych miejscach wykorzystana. Okolica obfituje w rozmaite atrakcje, z których z pewnością warto skorzystać, np. organizując pracownikom czas na integrację i wspólne korzystanie z ciekawostek jakie oferuje region. Może to być zarówno aktywna forma wypoczynku, jak i np. zwiedzanie okolicznych zamków i warowni, wchodzących w skład Szlaków Orlich Gniazd.

Goście hotelu mają możliwość skorzystania z oferowanych przez placówkę form aktywnego wypoczynku, a pośród nich np. TEAM BUILDING czy OUTDOOR. Jest to miejsce, wszechstronnie przygotowane zarówno do zapewnienia swoim gościom różnorodnych form rekreacji, ale również do organizacji rozmaitych szkoleń, konferencji czy tez warsztatów. Dla każdego z planowanych wydarzeń zapewnia profesjonalną i w pełni indywidualną oprawę, dostosowaną do oczekiwań swoich klientów.

Konferencje i szkolenia w Hotelu Kmicic

Hotel Kmicic to obiekt, który został wyposażony w kilka sal konferencyjnych, które dysponują pełnym wyposażeniem. Zależnie od potrzeb konkretnego klienta dają one możliwość pomieszczenia w czasie jednych zajęć od 50 do 250 osób, zakładając kinowe ustawienie krzeseł. Każda z sal konferencyjnych posiada system klimatyzacji, jak również nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz nagłośnienie. Każde z tych rozwiązań ukierunkowane jest na wygodę zarówno osób prowadzących szkolenia, jak i tych, które w nim uczestniczą. Udogodnienia mają ułatwić naukę i przyspieszyć realizację materiału, dzięki czemu zostanie więcej czasu na wypoczynek i relaks w gronie kolegów z pracy.

Hotel Kmicic – idealne miejsce na szkolenie lub konferencję

Szkolenia i konferencje to wiedza, ale i wyjątkowy czas dla naszych pracowników. Jeśli będą się dobrze rozumieć, to lepiej będzie im się razem pracować, na czym skorzysta firma. Temu właśnie służy integracja. Połączenie tych dwóch elementów w jednym czasie jest niezwykle korzystne. Hotel Kmicic jest miejscem, które łączy w sobie niepowtarzalne walory wypoczynkowe, pozwala się w pełni zrelaksować, ale i świetnie bawić, spędzając czas na różnych grupowych aktywnościach. A oprócz tego jest rewelacyjnie przygotowany do organizacji wszelkich konferencji, szkoleń, wykładów czy warsztatów. Dzięki temu będzie to czas, który zostanie w pełni wykorzystany i na pewno na długo zapamiętany. Pracownikom przysporzy wspólnych wspomnień, dzięki czemu zmieni się atmosfera w naszej firmie, a praca będzie jeszcze bardziej posuwać się do przodu. Warto więc pamiętać, że mądry pracodawca stawia na rozwój swoich pracowników, gdyż dzięki temu sam może osiągnąć zdecydowanie więcej.

Hotel Kmicic znajduje się w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Ulokowany jest na wysokim wzgórzu, z którego góruje nad złotopotockimi błoniami oraz stawami Krasińskiego. To miejsce magiczne i pełne wspaniałych krajobrazów. Tutaj można skutecznie odpocząć od zgiełku miasta, codziennej pracy w wysokich biurowcach i samochodowych spalin. Jest to miejsce, które warto polecić każdemu pracodawcy do organizacji szkolenia dla swoich pracowników. Jednak obiektywnie oceniając warunki i możliwości jakie daje to miejsce, jak również uwzględniając koszta można przypuszczać, że za jakiś czas, jak dowie się o nim szersze grono przedsiębiorców, to pojawi się konieczność rezerwacji terminów na wszelkie szkolenia, zjazdy, warsztaty czy konferencja ze znacznym wyprzedzeniem, bo kalendarz będzie pękał w szwach. Jak wyglądają obecnie terminy należy zapytać bezpośrednio pracowników odpowiedzialnych za ten obszar.

Po licznych szkoleniach, uczestnictwie w konferencjach, w czasie których w skupieniu przeszkadzał mi szum ulicy z zewnątrz – gwar samochodowych silników, klaksony czy pędzące na sygnale karetki, stwierdzam, że Hotel Kmicic to najlepsze miejsce, jakie można sobie wyobrazić na tego rodzaju spotkanie, imprezę, szkolenie. Tu atmosfera sprzyja zgłębianiu nowej wiedzy, jest na to czas i warunki, a dodatkowo można odpocząć i świetnie się bawić. Myślę, że pracodawcy, oraz firmy zajmujące się organizowaniem różnego rodzaju wyjazdów pracowniczych powinny w znacznie większym stopniu niż ma to miejsce obecnie, uwzględnić w swojej ofercie właśnie Hotel Kmicic, jak i podobne do niego lokalizacje.

Pracując w mieście, dość mamy biegu i hałasu, jeśli mamy być w czymś lepsi i się rozwijać, potrzebujemy ku temu preferencyjnych warunków. Takie możemy zyskać wyjeżdżając na łono prawdziwej polskiej natury, która w każdej chwili zachwyca swoją wyjątkową urodą i pozwala cieszyć się chwilą, a nawet na chwilę wyłączyć i zapomnieć – o stresie, negatywnych emocjach, obowiązkach i wszelkich elementach, które nieustannie oddziałują na nasze życie i sprawiają, że musimy pędzić – w Hotelu Kmicic się zatrzymujemy. Warto dać taką możliwość swoim pracownikom.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej, zapraszamy: https://www.hotel-kmicic.pl/konferencje

ŹRÓDŁOhttps://www.hotel-kmicic.pl/konferencje
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKolorowa stolica handlu
Następny artykułZaar.pl – meble kuchenne w stylu klasycznym
WarszawaBiz.pl, to Biznesowy Portal Informacyjny. Za pomocą naszego serwisu szybko i skutecznie wypromujesz swoją firmę, usługi, produkty lub opublikujesz komunikaty PR. Zacznij promować swój biznes już dziś. Więcej informacji na BizPress.pl